purr

Поєднання прикрас різних типів та дизайнів – це не просто спосіб урізноманітнити свій образ, це велике мистецтво, яке додає глибину та цікавість твоєму стилю. Комбінування не схожих одна на одну текстур, форм та кольорів у ювелірних виробах може створити унікальний, цікавий контраст, який приверне увагу оточення своєю оригінальністю та зробить твій образ унікальним. Якісна біжутерія у Пурр допоможе відкрити на максимум твій творчий потенціал для яскравих експериментів, а наші поради – зберегти баланс та гармонію між різними елементами твого неповторного стилю.

купити біжутерію

 

 
purr

Мінімалістичні прикраси від Пурр: купити біжутерію, яка підкреслює вишуканість та елегантність

Магазин корейських прикрас Purrпідготував для тебе кілька рекомендацій щодо поєднання різних типів прикрас, що можуть стати у пригоді при створенні неперевершеного стилю:

готовоДля початку варто визначитись з майбутнім образом. Поміркуй, який стиль тобі найбільше імпонує, та якому ти б хотіла віддати перевагу. Чи буде це класичний, романтичний, кежуал або, можливо, еклектичний образ? Цей аспект є одним з ключових та першому етапі, адже визначившись зі стилем, те зможеш купити жіночі прикраси, що будуть гармоніювати із загальним враженням від твого аутфіту. Якщо ти обираєш класику, то краще віддати перевагу стриманим та витонченим прикрасам, які не будуть відвертати увагу від твого елегантного лука. До такого образу найкраще підійдуть тоненькі ланцюжки на шию з невеличкою підвіскою, які додадуть ніжності та жіночності та підкреслять вишуканість твого образу. А в якості доповнення можна використати невеличкі кульчики жіночі, які завжди доречні до класичного стилю. У разі кежуал образу можна експериментувати з більш виразними деталями, поєднуючи масивні намиста та жіночі сережки в яскравих кольорах. Романтичний стиль випромінює легкість і невимушеність, тому прикраси мають бути просякнуті атмосферою ніжності та тендітності. До такого образу чудово пасуватимуть мінімалістичні прикраси, наприклад, можна купити біжутерію у вигляді кришталевих сережок або ніжного браслета з квітковими мотивами. А ось еклектичний стиль дає повну свободу твоїй фантазії у поєднанні прикрас кардинально протилежних типів. Тут можна сміливо поєднати металевий браслет жіночий із текстильними сережками та виглядати при цьому максимально ефектно. 
готовоТвій повсякденний стиль теж може бути далеко не нудним та одноманітним. Виразна біжутерія у вигляді великих асиметричних сережок або браслет на руку жіночий нестандартної форми здатні зробити яскравий акцент у твоєму щоденному образі. Не менш гармонійно будуть виглядати й ланцюжки жіночі з масивними підвісками чи вишуканими кулонами, додаючи індивідуальності твоєму стилю.
готовоСпільна тематика між ювелірними виробами теж відіграє важливу роль при компонуванні образу. Поєднані між собою оригінальні прикраси мають виглядати як невіддільна частина єдиного образу. Комбінація схожих за текстурою матеріалів або прикрас з однієї колекції допоможе тобі створити відчуття гармонії та єдності в обраному стилі. А створити такий ансамбль зовсім не складно, адже на purr.ua ти знайдеш прикраси, які просто створені для того, щоб доповнити одна одну та зробити твій образ неперевершеним.
 
purr

Постачальник біжутерії Пурр: купити прикраси, з якими кожен твій образ буде неповторним

купити прикраси

Експериментувати з новими образами – це завжди цікаво та захопливо. Тож, не бійся фантазувати та пробувати щось нове, не втрачай можливість виразити себе через ювелірні прикраси, створюючи яскраві та сміливі образи. А постачальник біжутерії Пурр допоможе тобі купити прикраси, які стануть родзинкою твого стилю.